Management

Jsme dámský tým. Naše práce nás velmi baví, i když je velmi náročná. Potkáváme se se zajímavými klienty a krásnými lidmi na Filipínách, v Indii, Bělorusku a jiných destinacích. Je radost pro Vás pracovat.

 

Ing. Jana Míčková Sladká

Hlavní manažerka GRAPECARE  LTD v ČR
Zakladatelka a majitelka firem a značek BIBO, CLINEA, GENIORA

Jana vystudovala ekonomickou fakultu v Brně se zaměřením na řízení a rozvoj firem.
Získala 15 let praxe na manažerských pozicích ve významných mezinárodních společnostech.
Matka dvou synů. Po rodičovské dovolené s prvním synem se vrátila k manažerské práci s poznatkem, že na trhu chybí hlídání dětí v prémiové kvalitě, neboť kvalitní péče o dítě je pro matku to nejdůležitější. Po roce se proto rozhodla založit v roce 2005 v Brně Agenturu BIBO.

Po stabilizaci a získání významného podílu BIBA na trhu hlídání dětí se rozhodla rozšířit nabídku o kvalitní hospodyňské služby založením firmy a značky CLINEA s.r.o. Náročným klientům tak umožnuje zaměřit se na podstatné věci, ve kterých jsou úspěšní  a které je baví  a úklid a péči o domácnost ponechat profesionálním hospodyním.

K ucelení služeb pro domácnost postupem času Jana založila značku GENIORA, která se zabývá péčí o seniory ve smyslu jejich aktivního prožití s příjemnými lidmi.

Pro velmi náročnou klientelu Jana také nabídla značku GRAPECARE, která rodinám zprostředkovává zahraniční chůvy a hospodyně, zejména filipínské a rodilé mluvčí z celého světa.

Svůj nejdůležitější úkol Jana spatřuje v získávání stále větší důvěry českých žen-matek v možnosti, které jim přináší kvalitní služby pro rodinu a domácnost.
Podle vlastního příkladu jim tak chce umožnit skloubení mateřství s prací nezbytnou pro jejich seberealizaci, stejně jako získat prostor pro tolik potřebné chvíle oddechu a relaxace během nepřetržitého tlaku rodičovských a partnerských povinností.


Mgr. Lucie Ovčáčková

HR manažerka v ČR

Lucie pracuje na české pobočce firmy GRAPECARE LTD a stejně jako Drahomíra má na starosti mezinárodní recruitment. Zároveň se stará o výuku češtiny uchazečů přímo na Filipínách.

Lucie vystudovala anglický a španělský jazyk v Olomouci. Během studia absolvovala půlroční studijní pobyt na univerzitě v Durhamu v Anglii. Po dokončení studia odjela na půl roku na Nový Zéland, který celý procestovala. Po návratu se nějakou dobu věnovala překladům a od července 2016 nastoupila do naší firmy. Všechny jazykové znalosti, které během studia nabyla, a její vášeň pro cestování, využívá při své současné práci v GRAPECARE.

 


Drahomíra Snášelová

HR manažerka v ČR

Drahomíra má na starosti organizaci a koordinaci potřebných kroků celkového procesu, který je nezbytný k vyřízení pracovního povolení a příjezdu zahraničních pracovníků.
Studovala v Brně, odkud se po absolvování pomaturitního studia AJ rozhodla odejít pracovně do UK. Svoji  vášeň pro cestování a zájem v oblasti zákaznické péče uplatnila v pracovní pozici letušky pro britskou společnost. Zajímavé a vzdálené destinace umocnily zájem o sociální a kulturní odlišnosti a prohloubily schopnost přirozeného vystupování a zvládnutí různorodých situací s kterými nelze předem počítat.
Zkušenosti z cestování, přirozenost a znalost AJ dále uplatnila po návratu z UK, kdy měla na starosti celkový chod zahraniční pobočky se specialitami v Praze.
Po narození  druhé dcery se věnovala samostatné překladatelské činnosti.
Drahomíra má silný cit pro rodinu, osobní rozvoj a organizaci. Všechny tyto vlastnosti podporují vrozené i získané profesionální schopnosti a vedou k rychlému a efektivnímu dokončení rozpracovaných úkolů, kterých je v GRAPECARE každý den mnoho.

Zendy Claire Ong

HR manažerka na Filipínách

Zendy má na starosti nábor zaměstnanců pro firmu GRAPECARE přímo na Filipínách.

Na Filipínách vystudovala 4-letý bakalářský obor Obchodní administrativa se zaměřením na marketing  a lidské zdroje.

Posléze začala pracovat jako vedoucí mezinárodní firmy, kde měla na starosti koordinaci sítě obchodů a skladů. Po 5 letech práce pro tuto společnost se rozhodla, že by ráda vycestovala do zahraničí jako chůva či pečovatelka, ale protože v tomto oboru neměla žádné zkušenosti, rozhodla se nejdříve dokončit kurz pečovatelky, na jehož základě získala posléze práci jako chůva v rodině na Filipínách.

Po narození dcery Alex se Zendy rozhodla aktivně hledat práci v zahraničí jako chůva, aby finančně zabezpečila svoji rodinu. Naštěstí pro nás se rozhodla zažádat o práci v Evropě skrze naši agenturu GRAPECARE a jelikož jsme v ní viděli obrovský potenciál, rozhodli jsme se ji zaměstnat jako personální manažerku přímo na Filipínách. Ve svém volném čase se Zendy věnuje svojí dceři, ráda cestuje, čte, vaří a peče.