Zpřísnění opatření, co to znamená pro zahraniční pracovníky?

Zpřísnění opatření, co to znamená pro zahraniční pracovníky?

Koronavirová opatření se v České republice s nástupem jara znovu zpřísňují a čeká nás opět tvrdá karanténa a omezení pohybu osob. Dlouhodobě se bojuje s přístupem do a z ciziny, včetně zahraničních pracovníků.

Situace bohužel byznysu aktuálně vůbec neprospívá, a tak ani tito pracovníci často nejsou schopni naplno pracovat anebo se nemohou dostat ze země. Dle Ministerstva zemědělství je však i zde možné všem opatřením vyhovět a přicestovat, bude-li cizinec postupovat dle přesných požadavků pro řádný příjezd ze třetí země.

Příjezd do České republiky bez větších opatření je však v současnosti prakticky nemožný. Jedná se především o nutnost provedení testu na přítomnost koronaviru v určené době, vyplnění patřičných dokumentů a možné podstoupení karantény. Jak uvádí různá česká ministerstva i koronavirové portály, cestování žádní odborníci ani vláda absolutně nedoporučují, nicméně opatření se neustále mění a rizikové statuty zemí též. To však neznamená konec!

I pandemie jednou skončí, a i vy budete potřebovat opět nastartovat vaši firmu.

Obraťte se na odborníky v GRAPECARE. Zajistíme vám kvalifikované pracovníky z Filipín či Ukrajiny přesně pro Vás, vše legálně a na klíč. GRAPECARE pro vás zařídí potřebnou dokumentaci i výběr adekvátních pracovníků.

Mám zájem o zajištění zahraničních pracovníků

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

S našimi zkušenostmi a zdroji dodáme kvalifikované pracovníky i pro vaši firmu!

Co pro vás GRAPECARE zařídí?

  • Nábor kvalifikovaných i nekvalifikovaných zahraničních pracovníků

  • Odpovídající výběr těch nejlepších pracovníků

  • Dlouhodobý pobyt pro pracovníky, víza a vyřízení dalších potřebných dokumentů.