Vyřízení zaměstnanecké karty a POEA

Vybrali jste si svoji Filipínku sami, ale nevíte jaké dokumenty ji vyřídit, aby u nás mohla legálně žít a pracovat?

Nebo jste již zvádli poměrně komplikovaný proces při vyřízení zaměstnanecké karty pro svoji Filipínku, ale nechtějí Vám ji z Filipín pustit? Na území Filipín existuje státní organizace POEA, která reguluje pohyb Filipínců ve světě. Co konkrétně je třeba vyřídit, aby Filipínka mohla obdržet povolení k opuštění vlasti?

Ano, najmout si Fiipínku na práci v ČR znamená podstoupit náročný administrativní proces nejen v ČR, ale zejména na Filipínách.

Vzhledem k našim letitým zkušenostem Vám s vyřízením dokumentů rádi pomůžeme.

Naše firma GRAPECARE LTD vlastní akreditaci na Filipínách u organizace POEA, čímž jsme získali povolení legálně najímat filipínské zaměstnance pro práci v ČR a obdržet potřebná filipínská povolení ve velmi krátké době.

Vyřízení zaměstnanecké karty a dokumentů POEA.......poplatek 30 000 Kč

Dokumenty na české a filipínské straně........................poplatek 9 500 Kč

K cenám účtujeme 21% DPH.

 

Na vyřízení všech dokumentů (zadaní volného pracovního místa a schválení zaměstnanecké karty)  se vztahuje zákonná lhůta 3 měsíce.

Zaměstnaneckou kartu schvaluje v ČR Odbor azylové a migrační politiky spadající pod Ministerstvo vnitra. Vzhledem k velkému počtu uchazečů o práci z třetích zemí světa je potřeba počítat s alternativou, že schvalovací proces může být v některých případech delší než 3 měsíce.