O nás

Milujeme být ve spojení s celým světem a seznamovat se s inspirativními lidmi všude kolem nás. 
 

Proto vzniklo GRAPECARE.

Tým profesionálů

Seznamte se s klíčovými lidmi v našem týmu.

Ing. Jana Míčková Sladká
CEO & Founder
 

Jsem ráda u zrodu nových věcí a snažím se vylepšit to, co nefunguje. Proto jsem se v podnikání zaměřila na zdokonalení služeb, které nám dělají život snazší a příjemnější. Před mnoha lety jsem založila největší babysittingovou agenturu BIBO, posléze housekeepingovou značku CLINEA a nyní se plně věnuji GRAPECARE. 
V Česku chybí spousta odborných profesí, které jsme schopni zajistit lidmi ze světa. Pomáháme tak firmám růst a lidem ze světa žít lepší život. To je úžasná věc.

Mgr. Lenka Čerstvá
Business Development Manager
 

Už 15 let se pohybuji v HR a recruiting je má srdcová záležitost. V GRAPECARE mám na starosti péči o zákazníky. 
Podívám se společně s Vámi na Vaše náborové potřeby a pomohu Vám navrhnout to nejefektivnější řešení, které bude šité přesně na míru Vaší společnosti.
Efekt uvidíte okamžitě ve snížení fluktuace a v dlouhodobém vyřešení Vaší personální otázky. Domluvme si termín nezávazné konzultace.

Bc. Magdalena Výmolová
Project Manager & POEA Specialist

Moje práce je velmi pestrá, což mě strašně baví.
Každý den mluvím s lidmi z Filipín a slyším jejich životní příběhy, což mě inspiruje jim najít práci v Čechách  a přispět ke zlepšení jejich života. Zároveň mám možnost se seznámit s mnoha zajímavými firmami a pracovními pozicemi, které firmy poptávají. Hovořím stále anglicky a učím se novým věcem. Není to super?

Ing. Vita Tymčenko
Coordinator & Recruiter
 

Pocházím z Ukrajiny a v Brně jsem vystudovala vysokou školu.Přijela jsem do Česka proto, abych mohla zlepšit kvalitu svého života. Ráda bych s tím pomohla i někomu dalšímu. Je hezké, že v dnešní době máme možnost si vybrat nejenom svou práci či obor, ale i zemi bydliště. Baví mě komunikace a ráda se obklopuji lidmi, kteří se chtějí stále rozvíjet a učit něčemu novému.

Bc. Jan Dvořák
Recruitment Specialist
 

Moje cesta do světa recruitmentu byla celkem spletitá. Jsem vystudovaný automechanik, provozní technik a učitel. Prošel jsem si různými zaměstnáními v České republice i zahraničí a věřím, že moje různorodé zkušenosti mi právě v této profesi pomáhají. 

Jiankun
International Recruitment Specialist

Jiankun je naše asijská kolegyně, která žije v zahraničí. Vystudovala britskou univerzitu, je technicky nadaná a snaží se nastudovat každou profesi, na kterou shání pracovníky. Jiankun je skvělá v tom, že v krátkém čase zajistí velký počet kvalifikovaných pracovníků.
Svět je propojen a Jiankun je toho důkazem.

Bc. Magdalena Vlasáková
Visa & Work Permit Specialist
 

Rok a půl jsem strávila cestováním po Novém Zélandu, Austrálii, Fiji a Irsku. Právě při žádosti o zařazení do programu Working Holiday New Zealand jsem měla možnost si sama zkusit vyřídit pracovní vízum. Po návratu jsem dva roky pracovala jako recepční v hostelu, kde jsem byla každý den v kontaktu s lidmi z celého světa. V GRAPECARE mám na starosti přípravu a kompletaci veškerých dokumentů pro české ambasády v zahraničí a Ministerstvo vnitra ČR, tak aby zde mohli Filipínci pracovat zcela legálně.

Mgr. Michaela Šafářová
Coordinator & Service Manager

Na pozici koordinátorky a service manažerky mě připravilo studium anglického jazyka a několik pobytů v USA. Cizí jazyky a poznávání nových kultur jsou mými koníčky a péče o klienty je mi blízká. Díky GRAPECARE mám možnost kombinovat své oblíbené aktivity se získanými dovednostmi. Zároveň mohu pomáhat lidem získat práci v Česku, a zlepšovat tak životy jim i jejich rodině. Ráda Vám pomohu s koordinací příjezdu anglicky hovořících pracovníků a zajistím hladký průběh jejich integrace do Vaší společnosti.

Bc. Lucie Kadlecová
HR Assistant
 

Cestování a poznávání nových kultur pro mě bylo vždy důležité, protože mi lidé ze zahraničí nabízí nový vhled do života a chuť posouvat se dál. Z toho důvodu jsem se rozhodla studovat anglický jazyk na vysoké škole. Díky práci v GRAPECARE tak mohu být ve spojení s lidmi z celého světa a aktivně používat angličtinu. Naplňuje mě, že mohu být součástí týmu, který dává lidem z Filipín příležitosti pro zlepšení jejich kvality života.

Zhlédněte, prosím, naše firemní video a služby , které nabízíme.


Máme rádi krásné věci a hezké prostředí, proto jsme si vyladili i naši kancelář. Přijdte nás navštívit, máme dobré espresso.

A navíc, Brno jede!

Napište nám